...Škola paraglidingu - Xpert...

DomůTisknoutNapište nám

přebalování záložních padáků

Záložní padák je nejen předepsanou, ale hlavně naprosto nezbytnou podmínkou bezpečného létání. Abychom se mohli stoprocentně spolehnout na funkčnost této naší poslední pojistky v případě nouze, musíme o ní náležitě pečovat.
Jedním z nezbytných úkonů je pravidelné přebalování záložního padáku. Jeho četnost určuje výrobce, ale zcela nezbytné je provést přebalení vždy před novou sezonou (tj. v únoru nebo březnu).
Naše škola disponuje instruktory, kteří mají certifikaci výrobců záložních padáků a jsou tak osobami způsobilými přebalit záložní padák odborně. Cena této služby závisí na typu a stáří padáku a „komplikacích“, na které při přebalování instruktor narazí. Obvykle se cena za přebalení pohybuje mezi 250,- a 400,- Kč.

Objednávku přebalení záložního padáku provádějte přes některý z našich kontaktů (tel., e-mail) nebo přímo u našich instruktorů na naší základně na Javorovém vrchu. Kromě toho nejméně jedenkrát ročně pořádá naše škola řízený nácvik odhození záložního padáku a jeho následné přebalení – sledujte naše stránky a kalendář akcí!

Škola paraglidingu * X-PERT * Jiří Valenta * Kosmonautů 7 *
772 00 Olomouc * tel.: 602269040 * x-pert(zavinac)seznam.cz
Přihlášení Draka
Slevy pro ISIC !
Dnes je:
čtvrtek
4. března 2021
Svátek má Stela
Kalendář akcí 2021
Stáhněte si kalendář akcí naší školy X-pert na rok 2021!
Ceník 2021
Stáhněte si ceník služeb naší školy X-pert na rok 2021!
Kontakt na nás
Škola paraglidingu
X-pert
Jiří Valenta
Kosmonautů 7
772 00 Olomouc
tel: 602269040

Naši partneři
Sky paragliders